AKTUALITY

JEŽÍŠEK
S nadílkou a vánočními zvyky

Proběhne místo středy v ÚTERÝ 20. 12. 2022  v dopoledních hodinách.
Prosíme rodiče, kteří mají možnost, aby přinesli pár kousků cukroví.


Vážení rodiče,
již po řadu let jsou v naší mateřské škole organizovány  
 
EDUKATIVNĚ STIMULAČNÍ SKUPINKY. 
 
Jedná se o projekt Pedagogicko-psychologické poradny, který pomáhá dětem rozvinout všechny funkce potřebné pro zdárné zvládnutí školy a zároveň učí rodiče, jak tyto funkce hravě a zábavně rozvíjet i doma. 
„Skupinky“ (také ESS) probíhají ve formě 10 hodinových lekcí, vždy jedenkrát týdně. Lekce je přítomno obvykle 8 až 10 dětí spolu s jedním z rodičů.  
Lekce budou probíhat vždy v pondělí od 14:30 h po dobu 10 týdnů. Každá lekce trvá přibližně 60 minut. První lekce je plánována na 16. 1. 2023. V případě velkého zájmu bychom otevřeli druhou skupinu od 15:40 h. Cena 1300,- Kč (zakoupení materiálů z Pedagogicko-psychologické poradny – 6 sešitů, pastelky, tužky, nůžky a další potřeby) 
Žádáme Vás proto, abyste se v případě zájmu zapsali do následující tabulky nejpozději do 20. 12 2021. Prosím, zvolte si také, kterou časovou variantu byste v případě otevření dvou skupin upřednostnili. 
Máte-li nějaké dotazy k problému, kontaktujte nás ve třídě „Sluníčka“, nebo pište na emailovou adresu snehurkalogo@seznam.cz. Pokud jste doma nemocní, můžete se také přihlásit přes náš email. 
 
Děkuji 
                                                                                               Mgr. Hana Fialová 
                                                                                                                         lektor ESS    

23.12.- 2.1. Vánoční prázdniny